Op. Dr. Murat Melih Can

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

İlk Orta eğitimini Kütahya da, lise eğitimini Eskişehir Fen Lisesinde  tamamladıktan sonra Tıp Eğitimini Başkent Üniversitesinde gerçekleştirdi.2006 yılında tıp doktoru ünvanını aldı.2006-2007 seneleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Acil Tıp A.B.D acil tıp asistanı olarak çalıştı. 2007 yılında buradan ayrılarak  Plastik cerrahi eğitimini 2008-2013 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptı.2013-2014 te Kars Devlet Hastanesi plastik cerrahi Kliniği’nde ve 2014-2016  yılları arasında Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde çalıştı. 2016 yılından itibaren özel sektörde çalışmakta olup 2018 yılından itibaren kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir. Evli ve bir çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Op. Dr. Murat Melih Can
  • Ameliyat
  • Ameliyat

Estetik Cerrahi

Rekonstrüktif cerrahi, doğumsal kusurlar, gelişimsel anormallikler, travma, enfeksiyon, tümörler veya hastalıklarla estetik veya fonksiyonel olarak etkilenen vücudun yapılarını tedavi etmek için yapılır. Genellikle fonksiyon ve kabiliyetin iyileştirilmesi için yapılır, ancak etkilenen yapının daha tipik bir görünümünü elde etmek için de gerçekleştirilebilir.
Estetik plastik cerrahi, ise görünümü ve güveni iyileştirmek için vücudun yapılarını güçlendiren ve yeniden şekillendiren cerrahi ve cerrahi olmayan prosedürleri içerir.

WhatsApp chat
Call Now Button